• Home

Agenda

Maart,
2022
Maart 2022
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 1 Tuesday, 1 March 2022 2 Wednesday, 2 March 2022 3 Thursday, 3 March 2022 4 Friday, 4 March 2022 5 Saturday, 5 March 2022 6 Sunday, 6 March 2022
7 Monday, 7 March 2022 8 Tuesday, 8 March 2022 9 Wednesday, 9 March 2022 10 Thursday, 10 March 2022 11 Friday, 11 March 2022 12 Saturday, 12 March 2022 13 Sunday, 13 March 2022
14 Monday, 14 March 2022 15 Tuesday, 15 March 2022 16 Wednesday, 16 March 2022 17 Thursday, 17 March 2022 18 Friday, 18 March 2022 19 Saturday, 19 March 2022 20 Sunday, 20 March 2022
21 Monday, 21 March 2022 22 Tuesday, 22 March 2022 23 Wednesday, 23 March 2022 24 Thursday, 24 March 2022 25 Friday, 25 March 2022 26 Saturday, 26 March 2022 27 Sunday, 27 March 2022
28 Monday, 28 March 2022 29 Tuesday, 29 March 2022 30 Wednesday, 30 March 2022 31 Thursday, 31 March 2022 1 2 3

Als expertisecentrum blijft Bureau Talent graag op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op het gebied van (hoog)begaafdheid en cognitief talent. Wij zijn daarom regelmatig op verschillende conferenties terug te vinden.

Toon evenementen van alle categorieën


Experts in de ontwikkeling van cognitief talent (10 – 18 jaar)

Middelstegracht 87f
2312 TT Leiden
Nederland
+31 71 7850850
info@bureautalent.nl

Volg ons

Op de hoogte blijven?
Ontvang onze nieuwsbrief


Copyright Bureau Talent