Terug naar hoofdinhoud

Ruimte maken voor verrijking met de Talentprojecten

Verrijkingsmateriaal wordt in de praktijk nog vaak ingezet als een soort beloning: pas wanneer een leerling goede cijfers haalt, komt er ruimte voor extra uitdaging. Dat is eigenlijk zonde, want verrijking is juist bedoeld als lesmateriaal dat beter aansluit bij de leerbehoeften van cognitief sterke leerlingen.

Daardoor gebeurt het soms dat leerlingen voor wie de reguliere lesstof onvoldoende aansluit, nooit toekomen aan verrijking, terwijl juist zij daar veel baat bij kunnen hebben. Soms moet je leerlingen dus eerst ruimte geven om hun talent tot bloei te laten komen. Hoe organiseer je dat in de praktijk?

Tijdens de kick-off bijeenkomst op donderdag 21 mei van 14:oo tot 15:00 uur laten we zien hoe de Talentprojecten van Bureau Talent kunnen worden ingezet als verrijkingsmateriaal. In een online demonstratie maak je kennis met ons leersysteem en de 35 digitale projecten rondom uiteenlopende onderwerpen. Ook is er volop ruimte om vragen te stellen en mee te denken over de mogelijkheden voor jouw (hoog)begaafde leerlingen.

Interesse? Meld je aan bij Suzanne Oskam via suzanne@bureautalent.nl.

Experts in de ontwikkeling van cognitief talent (10 – 18 jaar)

Middelstegracht 87f
2312 TT Leiden
Nederland
+31 71 7850850
info@bureautalent.nl

Volg ons

Op de hoogte blijven?
Ontvang onze nieuwsbrief